משלוחים מהיום להיום! בגוש דן והשרון

הרחיקו מחלות מחברכם האהוב

הרחיקו מחלות מחברכם האהוב

הרחיקו מחלות מחברכם האהוב

Petid מאמינה שחברנו האהוב הוא חלק בלתי נפרד מהמשפחה ולכן יוצרת שיתופי פעולה עם אנשי מקצוע מובילים כדי לשפר ולחזק את הקשר שלנו איתו ואף לשפר את איכות חייו ולהגדיל את תוחלת החיים שלו.

שאלתם את עצמכם פעם, איך זה יכול להיות שהרפואה מתפתחת והכלבים שלנו חולים יותר?

Petid בשיתוף עם גברת אורלי זכאי, מהוותיקות בתחום הרפואה הסינית לבעלי חיים, הולכים להציג לכם 5 טיפים מנצחים לחיים ארוכים של חברכם והכי חשוב ללא מחלות. נלמד איך למנוע מחלות מבעוד מועד וגם טיפול בהם באופן טבעי.  

עד לפני כמה שנים, כלבים אשר סבלו מצליעה או דלקת פרקים היו מוצאים את עצמם מורדמים מהר מאוד.  ניתוחים שקימים היום לא היו ובטח שאף אחד לא שמע על היתרונות שבדיקור סיני לכלבים שסובלים מבעיות מפרקים או מחלות גנטיות אחרות. רבים לא ידעו כי ישנה אפשרות אחרת והיא כוללת פורמולת צמחי מרפא, הרבה פעמים גם במקום חומרים כימיים ואז ניתן לראות איך השינויים הקטנים מביאים לשינוי ענק. דבר שהיא רואה הרבה בקרב מטופליה.

אז הטיפים שלנו הם:

1. תזונה מזינה ומאוזנת

אנחנו זה מה שאנחנו אוכלים וכך גם הכלבים שלנו, רק שלעומתנו הם לא אחראים על מה שהם אוכלים אלא האחריות לתזונה הבריאה שלהם היא עלינו. תזונה מתאימה תומכת במערכת החיסונית, במערכת העיכול, מערכת השרירים והמפרקים ואף בתפקוד המוח. לכן עלינו לקבוע תזונה מתאימה ונכונה לכלב לפי הגזע, הגיל ובעיותיו הרפואיות של הכלב שלכם(ניתן לראות זאת בפרופיל הכלב שלכם באתר). אורלי ממליצה ללקוחותיה להאכיל במזון טרי,” זה אומנם גוזל זמן ומשאבים, אבל אתם שולטים במה שנכנס לו לגוף ורואים שינוי משמעותי בבריאותו”. Petid מבינה את הקושי בדבר ובודקת בשבילכם מהו האוכל הטוב ביותר לכלב שלכם ומספקת לכם את אפשרות הבחירה הטובה ביותר. תוכלו לראות את האוכל הטוב ביותר לכלב שלכם בקישר הבא. 

2. פעילות מכל הסוגים

כמו שאנחנו צריכים ואף חייבים לבצע פעילות גופנית וגם פעילות שמגרה לנו את התאים במוח, כך גם החברים הכי טובים שלנו.

תחשבו על זה רגע! הכלב שלכם לא צריך יותר מידי רק שעה אחת בשבוע כלומר קצת פחות מ10 דקות ביום! לא תצליחו? כל פעילות שתגרה אותם בכל צורה אפשרית חיונית והיא תשמח אותם ואף תחזק את המערכת החיסונית שלהם. כמו כן, כמו שגם אנחנו נוטים להשתעמם מפעילות חוזרת כך גם הכלב שלנו. הוא זקוק לפעילות מנטלית כדי שלא ישתעמם ולא יפתח בעיות התנהגות כתוצאה מתסכול וחוסר פעילות. בעולם של היום יש שלל משחקים מכל הגדלים ובכל מני רמות, חלקם משלבים חטיפים ואוכל וחלקם לא. בPetID מציגים לכם את המשחקים המתאימים ביותר לחבר הקטן שלכם וכל זאת רק בלחיצת כפתור (הצעצועים המומלצים שלנו) ואף מנחים אותכם לכמות הפעילות הדרושה לכלבכם במהלך היום. 

3. מעקב וטרינרי 

אנו ממליצים לקחת את הכלב שלכם לבדיקות שגרתיות אצל וטרינר לצרכי מעקב וזיהוי בעיות טרם החמרה. חיות לא מפתחות מחלה בין לילה, למרות שכך נדמה אבל זה מתפתח בשלבים ואם עולים על הבעיה בשלבי הביניים, אפשר למנוע את ההתפרצות הקשה של מחלה שעלולה לפגוע בחייהם ואף לסיים אותם. 

4. לא להגזים עם החיסונים

רצוי לבקש מהווטרינר לעשות בדיקת נוגדנים לפני שמבצעים עוד חיסון לכלב, בחלק מהמקרים הדבר יחסוך הזרקה מיותרת של חומרים כימיים לגופו של הכלב. יש איזו תפיסה מוטעית שחיסונים הם דבר בטוח לחלוטין. רצוי לקרוא ולהעמיק קצת לגבי הסכנות והיתרונות של החיסונים לפני שאתם נותנים לחסן את חבריכם האהוב.

5. טיפוח שוטף

אחת הדרכים החשובות לשמור על חייו הבריאים של הכלב שלכם היא לשמור על טיפוח נכון ויעיל בנוסף לפעילות הגופנית והמנטלית שדיברנו עליה. PetID לקחה על עצמה אחריות לספק לכם את הפתרונות הטובים והיעילים ביותר בתחום הטיפוח ואף להתאים אותם לגזעו וגילו של הכלב שלכם. בפרופיל האישי תוכלו לעבור על ידי לחיצה על כפתור – מוצרי טיפוח מומלצים, לדף אשר יציג לכם את כל מוצרי הטיפוח המומלצים לחבריכם הנאמן. 

אלה הם היו 5 הטיפים המומלצים, של PetID בשיתוף עם אורלי זכאי, להרחקת המחלות מהכלבים שלנו ושיפור חייהם. לא חשוב במה תבחרו כדי לשמור על חייהם אורכים ובריאים תזכרו רק דבר אחד:

שינוי קטן באורח החיים שלהם יכול להביא לשינוי ענק בבריאותם ובאושרם של כלבכם.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

יש לנו את זה!

סך הכל לתשלום

0.00

בטוחים שתרצו להסיר את

הסרת תמחק את כל המסמכים שהעלתם וכל מידע נוסף על

דילוג לתוכן ;